Yaşam Club & Spa

Birinci sınıf sağlıklı yaşam hizmetleri ve benzersiz Anitta SPA uygulamaları

Anitta Yaşam Club suyun rahatlatıcı ve arındırıcı etkisini minimal ve standartlara uygun şartlarda sizlere sunuyor. Alanında uzman personelimiz ile tüm yorgunluklarınız üzerinizden su gibi akıp gidecek. SPA Merkezi, Kapalı Havuz, Fitness Salonu, Türk Hamamı, Sauna ve Fin Hamamı gevşemenizi sağlamak ve keyifli vakit geçirmeniz üzere siz konuklarımızı bekliyor.

Ayrıntılı bilgi ve randevu için
0 (364) 213 99 99

SPA

Anitta Yaşam Club olarak çeşitli teknik uygulamalarla cilt ve vücut bakımlarınızı yüksek standarttaki ürün ve deneyimli, uzman ekibimizle gerçekleştirmekteyiz. Merkezimizde insan sağlığına hiçbir tehdit oluşturmadığı kanıtlanan Dr. Grandel ürünleri kullanılmaktadır. Her cildin kişiye göre değişen periyotlarda cilt temizliğine ve bakımına ihtiyacı vardır. Daha duru ve pürüzsüz bir cilt için sizleri cilt bakımına bekliyoruz. İhtiyaçlarınıza göre birçok alternatif sunabilmemiz için uzman ekibimizle irtibata geçebilir, dilediğiniz konuyu danışabilir ya da randevu alabilirsiniz.
Previous
Next

Kapalı Yüzme Havuzu

Anitta’nın huzur verici ortamında her mevsim yüzme keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz yüzme havuzumuzun masmavi sularında günün tüm yorgunluğunu ve stresini atabilirsiniz.

160 metrekarelik bir alana oluşturulmuş ve 1,5 metrelik derinliğe sahip kapalı yüzme havuzumuz uzmanlarımız tarafından sabitlenen ısı değeri ile yaz-kış suyun şifalı etkisine ulaşmanızı sağlayacak niteliktedir. Tüm kaslarınızı optimum çalıştırabildiğiniz yüzme sporu ile hem sağlık, hem rahatlama hedefinize ulaşabileceksiniz.

Ayrıca minik misafirlerimizi de unutmadık! 50 cm derinliğindeki aynı ısıdaki havuzumuz ile en değerli varlığımız çocuklarımızın da güvenle keyifli zaman geçirmelerini sağlıyoruz.

Geleneksel Türk Hamamı

Geçmişten günümüze nesiller boyu ulaşan en güzel geleneklerimizden biri Türk Hamamı’dır. Anitta Hotel, bu çok hoş ve anlamlı geleneğimizi yaşatmak ve yeni kuşakların da tanımasını sağlamak için “sultanlara lâyık” bir ortam hazırladı.

Previous
Next

Fitness Salonu

Bir çoğumuz hayatın hızlı akışında bedenimizi atıllaştırırken, işlerimizi ezber zihin hareketleri ile sürdürüyoruz. Hem zihnimizi, hem bedenimizi korumak güçlendirmek adına spor biz şehir insanları için bir süper kahraman rolünde. Gerek bünyemizde ağırladığımız konuklarımız için, gerek dışarıdan aldığımız üye müşterilerimiz için güç antrenmanları yapabileceğiniz, vücudunuzu esnetebileceğiniz, zihin-beden koordinasyonunuzu geliştirebileceğiniz modern spor donanımları ve alanında uzman, vücut hedeflerinize göre profesyonelce sizi yönlendirebilecek eğitmenlerle Fitness Salonumuzla hizmet vermekteyiz. Hayatınızda steril ve bilinçli bir spor alanı açabilmeniz için Anitta Hotel olarak elimizden geleni yaptık. Şimdi sıra sizde! Daha fazla bilgi ve randevu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fitness Salonu

Gerek bünyemizde ağırladığımız konuklarımız için, gerek dışarıdan aldığımız üye müşterilerimiz için güç antrenmanları yapabileceğiniz, vücudunuzu esnetebileceğiniz, zihin-beden koordinasyonunuzu geliştirebileceğiniz modern spor donanımları ve alanında uzman, vücut hedeflerinize göre profesyonelce sizi yönlendirebilecek eğitmenlerle Fitness Salonumuzla hizmet vermekteyiz. 

Fin Hamamı

Gün boyunca yorulan vücudunuzu dinlendirmek ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamak için fin hamamımız sizi bekliyor. Buhar odası bakımı sonrası kaslardaki ağrı ve sızılar azalır, cilt derinlemesine temizlenir ve ihtiyaç duyduğu nemi tekrar kazanır. Bakım sonrası kendinizi yenilenmiş, tazelenmiş ve yeni doğmuş gibi hissedeceksiniz.

Sauna

Anitta Hotel Saunasında optimum sıcaklıkla toksinlerinizi atacaksınız, sonrasında alabileceğiniz bir soğuk duş ile kan dolaşımınız düzenlenecektir. Gerginliğinizin uçup gittiğini göreceksiniz. Kardiovasküler sisteminizi destekler, üst solunum yollarınızı rahatlatır ve cildinizdeki gözeneklerinizin temizlenmesini sağlar. Uykunuzu düzenler.

SAÇ BAKIMI & ÜRÜNLERİ

SİZİN İÇİN IDEAL 

YÜZ FORMUNUZA ÖZEL KESİM

SAÇ BAKIMI & ÜRÜNLERİ
SİZİN İÇİN İDEAL
YÜZ FORMUNUZA ÖZEL KESİM

Yaşam Club Fiyat Listesi

Günlük Kullanım Ücretleri

HAVUZ HAMAM FITNESS
65 TL 55 TL 45 TL
5'İ BİR ARADA HAVUZ + HAMAM FITNESS + HAMAM
105 TL 85 TL 85 TL

Yaşam Club Üyelik Paketleri

İster aileniz ile birlikte, ister bireysel üyelikle avantajlı paketlerimizden faydalanabilirsiniz

ÖZEL AİLE PAKETİ BAYAN SAATİ PAKETİ SINIRSIZ - BİREYSEL
3 AYLIK - 1.800 TL 3 AYLIK - 960 TL 3 AYLIK - 1.320 TL
6 AYLIK - 2.760 TL 6 AYLIK - 1.320 TL 6 AYLIK - 1.860 TL
1 YILLIK - 4.680 TL 1 YILLIK - 2.040 TL 1 YILLIK - 2.700 TL
HAVUZ HAMAM FITNESS
3 AYLIK - 700 TL 3 AYLIK - 700 TL 3 AYLIK - 700 TL
6 AYLIK - 1.080 TL 6 AYLIK - 1.080 TL 6 AYLIK - 1.080 TL
1 YILLIK - 1.800 TL 1 YILLIK - 1.800 TL 1 YILLIK - 1.800 TL
HAVUZ + FITNESS HAVUZ + HAMAM FITNESS + HAMAM
3 AYLIK - 1.150 TL 3 AYLIK - 1.150 TL 3 AYLIK - 1.150 TL
6 AYLIK - 1.620 TL 6 AYLIK - 1.620 TL 6 AYLIK - 1.620 TL
1 YILLIK - 2.400 TL 1 YILLIK - 2.400 TL 1 YILLIK - 2.400 TL

Ekstralar

EKSTRALAR
ÖZEL KÖPÜKLÜ TÜRK MASAJI 95 TL
KÖPÜK MASAJI 45 TL
KESE YAPIMI 40 TL
LİF YAPIMI 20 TL
ÖZEL KEÇİ KILI KESESİ 175 TL
ÇİFT KAT KESE 30 TL
BURSA KESESİ 20 TL
YÜZME DERSİ 150 TL / SEANS

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.
Contact Information
Preferred Date and Time Selection

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.
Contact Information
Vehicle Information
Preferred Date and Time Selection