Haberler

T.Ü.S.F Koordinasyon Toplantısı

tüsf federasyon toplantısı
Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Koordinasyon Toplantısı, Hitit Üniversitesi’nin evsahipliğinde Anitta Otel'de Başladı. Toplantıda 150 civarında davetli bulunuyor.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Koordinasyon Toplantısı, Hitit Üniversitesi’nin evsahipliğinde Anitta Otel'de Başladı. Toplantı için Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Kemal Tamer, Genel Sekreter Erdoğan Çelebi, asbaşkanlar Kadirhan Sunguroğlu, Atilla Pulur ve Şefik Sivrikaya’nın yanı sıra federasyon temsilcileri ve gözlemcileri olmak üzere 150 civarında davetli bulunuyor.

3 gün sürecek organizasyonda Federasyon'un yönetim, disiplin, denetleme ve organizasyon komitesi ile koordinasyon kurulu toplantıları yapılacak.
Anitta Otel'deki toplantıların açılışında konuşan Prof. Dr. Kemal Tamer, daha önce Antalya'da yapılan koordinasyon ve yönetim kurulu toplantılarını ilk kez Anadolu'da gerçekleştirdiklerini belirtti.
2010 ve 2011 yıllarında düzenleyecekleri organizasyonlarla güzel işlere imza atacaklarını vurgulayan Tamer, "Gelecek yıl Erzurum'da yapılacak 25. Dünya Üniversiteler Arası Kış Oyunları bizim için çok önemli. Bu tür organizasyonların sayısını arttırmalıyız." dedi.
Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Serdar Kılıçkaplan ise toplantıya ev sahipliği yaptıkları için mutluluk duyduklarını ifade ederek, 2006 yılında kurulan Türkiye'deki üniversiteler arasında önemli bir konuma kavuşan Hitit Üniversitesinin bundan sonra birçok sportif organizasyona ev sahipliği yapacağını kaydetti.
Konuşmaların ardından Federasyon Başkanı Kemal Tamer, Vali Mustafa Toprak, Hitit Üniversitesi Rektörü Serdar Kılıçkaplan, Belediye Başkan Vekili Zeki Gül, Gençlik ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer ve Hitit Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç Dr. Faruk Yamaner'e plaket takdim etti.

 
arbgzh-CNdaenfrdeelitjakonofaptrues

Panoramik Sanal Tur

360 Derece Sanal Tur (Virtual tour)
çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta
Go to top