Haberler

Belediye Akademisi Eğitim Semineri

Türkiye Belediyeler Birliği

Türkiye Belediyeler Birliği tarafından organize edilen 'Belediyeler Akademisi' Eğitim toplantısının ilki Çorumda yapıldı.

Bayındırlık ve İskan Bakanlığı ile Çevre ve Orman Bakanlığı, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı işbirliği ile Türkiye Belediyeler Birliği tarafından organize edilen 'Belediyeler Akademisi' Eğitim toplantısının ilki Çorumda yapıldı. 10-15 Ekim tarihleri arasında Anitta Otel'de gerçekleşen 1. bölge eğitim seminerine Çorum'un yanı sıra Ankara, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Çankırı, Sivas, Nevşehir, Yozgat, Kayseri'den il ilçe ve belde belediye başkanları ile görevliler katıldı.

Belediye Akademisi eğitim seminerinde Binalarda Enerji Performansı ve Belediyeler, Belediyeler ve Katı Atık Yönetimi ile İmar, Yapı Denetimi, Uygulamaları ve ceza konuları hakkında bilgiler verilirken, 1. Bölge Eğitim Semineri'nde ise Enerji Performansı yönetmeliği, enerji Verimliliği Kanunu ile ilgili Mevzuat, Atık Yönetimi ve Yapı Denetim Kanunu ve Yapı Denetimi Uygulama Yönetmeliğinde Değişiklik yapılmasına dair yönetmelik ile mevzuat hakkında bilgilendirme, yeni uygulamalar konusunda belediyeler arasında ortak bir dil oluşturulması hakkında bilgiler verildi.

 
arbgzh-CNdaenfrdeelitjakonofaptrues

Panoramik Sanal Tur

360 Derece Sanal Tur (Virtual tour)
çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta
Go to top