Haberler

Su Yönetimi Genel Müdürlüğü Hizmet içi Eğitim

Su Yönetimi Genel Müdürlüğü Hizmet içi Eğitim

Su Yönetimi Genel Müdürlüğü tarafından otelimiz bünyesinde düzenlenen "Kıyı Suları, Yeraltı Suları ve Yüzeysel Suların Kalitesinin Belirlenmesi ve Yönetimi" konulu Eğitim Programı tamamlandı.

Açılış Toplantısı Su Yönetimi Genel Müdürü Prof. Dr. Cumali KINACI tarafınca yapılan açılış konuşması ile başlayan, gündem doğrultusundaki sunumlarla devam eden eğitim toplantıları değerlendirme sınavı sonucunda başarılı olan katılımcılara başarı belgelerinin takdim edilmesiyle tamamlandı.

Su Yönetimi Genel Müdürlüğü ve DSİ Genel Müdürlüğü’nün yanı sıra ODTÜ, İTÜ, İstanbul Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Süleyman Demirel Üniversitesi, TÜBİTAK-MAM ve İO. Çevre Çözümleri’nden akademisyenlerin/uzmaların ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Çorum Belediyesi’nden ilgili personelin katılım sağladığı Hizmet İçi Eğitim Programı’nın açılış konuşmasında Sayın KINACI, ülkemizde su yönetimine getirilen yeni bakış açısının önemine dikkat çekti. Su yönetiminde havza bazlı yönetime geçilmiş olmasının önemine vurgu yapan KINACI, bu yaklaşımın ülke genelinde kabul görmeye başladığının altını çizdi. Su Yönetimi Genel Müdürlüğü’nün hangi koşullarda kurulduğunun ve hangi aşamaları kat ederek bugünlere geldiğini de aktaran KINACI, Su Yönetimi Genel Müdürlüğü’nün görev ve sorumluluklarından ve her biriminin yaptığı iş ve projelerden de bahsetti.

Su Yönetimi Genel Müdürlüğü Hizmet içi Eğitim Su Yönetimi Genel Müdürlüğü Hizmet içi Eğitim Su Yönetimi Genel Müdürlüğü Hizmet içi Eğitim 

 
arbgzh-CNdaenfrdeelitjakonofaptrues

Panoramik Sanal Tur

360 Derece Sanal Tur (Virtual tour)

Etkinlik Arşivi

Go to top