Haberler

Levent Barlık Dünyaevine Girdi

Levent Barlık & Işıl Güvensoy Düğün Töreni

Anitta Otel'inde dahil olduğu Uğur Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Barlık’ın oğlu Levent Barlık, Güvensoy İnşaat-Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Güvensoy'un kızı Işıl Güvensoy ile hayatını birleştirdi.

Vali Nurullah Çakır ve eşi Cemile Çakır, TBMM İdare Amiri ve Çorum Milletvekili Salim Uslu, Çorum Milletvekili Murat Yıldırım, Garnizon Komutanı J. Alb. Hakan Saraç, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ve eşi Hatice Külcü, Cumhuriyet Başsavcısı Bayram Eray, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan, Emniyet Müdürü Necmettin Emre, Çorum TSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, AK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan ve çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı düğün töreni, Cumartesi akşamı Anitta Otel’de yapıldı.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü tarafından kıyılan nikahta genç çifttin şahitliklerini Vali Nurullah Çakır, Milletvekili Salim Uslu, Anıl Cicioğlu, Mithat Güvensoy, Eskişehirspor Kulübü ve Kulüpler Birliği Başkanı Halil Ünal ile Abdul Samad Rabiu yaptı. Işıl ve Levent çiftine evlilik cüzdanlarını Nijeryalı dostları Abdul Samad Rabiu verdi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde ise ünlü sanatçı Ebru Gündeş sahne aldı. Birbirinden güzel şarkılarını Işıl ve Levent çifti için söyleyen Gündeş, düğün törenine katılan davetlilere unutulmak bir gece yaşattı.

Anitta ailesi olarak "Kendilerini tebrik eder, ömür boyu mutluluklar dileriz".

Levent Barlık & Işıl Güvensoy Düğün TöreniLevent Barlık & Işıl Güvensoy Düğün TöreniLevent Barlık & Işıl Güvensoy Düğün TöreniLevent Barlık & Işıl Güvensoy Düğün TöreniLevent Barlık & Işıl Güvensoy Düğün TöreniLevent Barlık & Işıl Güvensoy Düğün TöreniLevent Barlık & Işıl Güvensoy Düğün TöreniLevent Barlık & Işıl Güvensoy Düğün Töreni

 
arbgzh-CNdaenfrdeelitjakonofaptrues

Panoramik Sanal Tur

360 Derece Sanal Tur (Virtual tour)

Etkinlik Arşivi

Go to top