İKOD 50 Klasik Otomobil Etkinliği Çorum Ziyareti

İKOD 50 Klasik Otomobil Etkinliği Çorum Ziyareti

İKOD'un düzenlediği etkinlik çerçevesinde, yaklaşık 150 kişilik grup 50 klasik otomobil ile Çorum’u ziyaret etti. Konuklar müze ziyareti ve şehir turundan sonra Samsun’a hareket etti.

İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği İKOD’un organize ettiği klasik otomobil konvoyu bugün Çorum’daydı. Klasik otomobil tutkunu yaklaşık 150 kişi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları için Samsun’a doğru yaptıkları gezide Çorum’a uğradı. Soma’da yaşanan faciada hayatını kaybeden madenciler için araçlarına siyah kurdele takan grup, madencilerin yasını tuttu.

Programın Çorum ayağı Hitit Otomobil ve Motor Sporları Kulübü (HİTOK) tarafından organize edildi; sponsorluğunu ise, kendisi de klasik otomobil meraklısı olan Yönetim Kurulu Başkanımız Uğur Barlık üstlendi.

Klasik 50 otomobille Çorum’a gelen yaklaşık 150 kişi, geceyi Anitta Otel’de geçirdi. Müze gezisinin ardından Anitta Otel önünde bir araya gelen İKOD üyeleri, Yönetim Kurulu Başkanımız Uğur Barlık ve Genel Müdürümüz Hasan Özer Gökmen ayrıca Hitit Otomobil ve Motor Sporları Kulübü ( HİTOK ) Onursal Başkanı Hikmet Burhanoğlu’na plaket verildi.

Törende konuşan Uğur Barlık, İKOD üyelerini Çorum’da ağırlamaktan onur duyduklarını belirterek daha kapsamlı bir gezi ile üyeleri yeniden Çorum’da görmek istediklerini, İKOD üyelerini Alacahöyük ve Boğazkale’yi görmeleri için tekrar beklediklerini dile getirdi. Anitta Otel önünden başlayarak şehir turu yapan İKOD üyeleri Samsun’a hareket etti.

İKOD 50 Klasik Otomobil Etkinliği Çorum Ziyareti İKOD 50 Klasik Otomobil Etkinliği Çorum Ziyareti İKOD 50 Klasik Otomobil Etkinliği Çorum Ziyareti İKOD 50 Klasik Otomobil Etkinliği Çorum Ziyareti İKOD 50 Klasik Otomobil Etkinliği Çorum Ziyareti İKOD 50 Klasik Otomobil Etkinliği Çorum Ziyareti

 
arbgzh-CNdaenfrdeelitjakonofaptrues

Panoramik Sanal Tur

360 Derece Sanal Tur (Virtual tour)

Etkinlik Arşivi

Go to top