Haberler

Cumhuriyet Bayramında Anlamlı Kutlama

cumhuriyet balosu

Anitta Otel'in evsahipliği yaptığı, Çorum Valiliği tarafından organize edilen Cumhuriyet Balosu, yine yoğun bir ilgi ile karşılandı.

Cumhuriyetimizin 86. yılı kutlamaları çerçevesinde Vali Mustafa Toprak ve eşi Selime Toprak tarafından Anitta Hotel Balo Salonu’nda düzenlenen Cumhuriyet Balosu’na Vali Mustafa Toprak ve eşi Selime Toprak başta olmak üzere Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Garnizon Komutanı J. Albay Eyüp Bölük, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Serdar Kılıçkaplan, Emniyet Müdürü Necmettin Emre, Cumhuriyet Başsavcısı Bayram Eray, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Turgut Bayraktar, AK Parti İl Başkanı Faruk Özkader, ÇORUMSİAD Başkanı Ahmet Volkan Dalyan, Ticaret Borsası Başkanı Ömer Güney, askeri erkan, İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri, daire müdürleri, şehit aileleri, gaziler, sivil toplum kuruluş temsilcileri, mahalle muhtarları ve çok sayıda davetli katıldı. 

Düzenlenen resepsiyonda sahne alan sanatçılar seslendirdiği şarkılarla baloya ayrı bir renk kattı. Eşleri ile birlikte sahneye çıkan davetliler ise dans ederek bu anlamlı günü doyasıya kutladılar.

Cumhuriyet Balosu’na ev sahipliği yapan Vali Mustafa Toprak ve eşi Selime Toprak da davetlilerle yakından ilgilendi.

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 86. yıldönümü münasebetiyle Çorum Valiliği tarafından Anitta Hotel Balo Salonu’nda organize edilen Cumhuriyet Balosu’nda Vali Mustafa Toprak ve Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, resepsiyona katılan davetlilerle yakından ilgilendiler.

Tek tek masaları dolaşan ve davetlilere hal hatır soran Vali Mustafa Toprak ve Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, resepsiyona katılmalarından dolayı herkese teşekkür ettiler.

Vali Toprak ve Başkan Külcü ayrıca şehit aileleri ve gazilerle de yakından ilgilenerek, şehit aileleri ve gazilerimizin sorunlarını dinlediler.

 
arbgzh-CNdaenfrdeelitjakonofaptrues

Panoramik Sanal Tur

360 Derece Sanal Tur (Virtual tour)

Etkinlik Arşivi

Go to top