Haberler

Anitta Petrol Kalite Farkıyla Hizmete Başladı

Anitta Petrol Hizmete Başladı

Bir süre önce Uğur Grup tarafından satın alınan Belediye Benzinliği, yapılan tadilat çalışmalarının ardından Anitta Petrol adıyla hizmet vermeye başladı.

Uğur Grubun Dünya çapında tanınan kalite ve hizmet anlayışını petrol sektörüne taşımayı hedefleyen Anitta Petrol geçici bir süre eski yerinde hizmet verecek. Bu sürede arsanın batı kanadında yer alan park alanında tamamen yeni bir istasyon inşa edilecek.

Çorum, Karadeniz Bölgesi'nin en büyük oteline sahip olacak

Açılış töreninin ardından basın mensuplarına projeleri hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Uğur Barlık; Belediye ile birlikte yapacakları proje çalışmaları tamamlandıktan sonra, tahminen 25 milyon dolarlık bir yatırımla Anitta Otel'e ilave yapılacağını ve her iki binanın birleştirilerek, Karadeniz'in en büyük otelinin Çorum'a kazandırılacağını açıkladı. "Amacımız Çorum'u kongre merkezi haline getirmektir. Anitta Otel, sadece konaklama içeren bir tesis olmayıp, tüm sosyal donatılara sahip bir tesis olarak sürdürdüğü hizmetlerini, çıtasını ve kalitesini daha da yükselterek devam ettirecek. Hizmete girdiği günden beni Çorum'da sayısız faaliyetlere ev sahipliği yapan Anitta Otel, Çorum'un cazibe merkezi olmasında önemli katkılar sağlamıştır." diyen Uğur Barlık, yapılacak yatırımlarla toplantı salonlarının artırılacağını, oda sayısının 500'e, yatak sayısının da 1000'e çıkacağını ifade etti.

Anitta Petrol Hizmete Başladı Anitta Petrol Hizmete Başladı Anitta Petrol Hizmete Başladı Anitta Petrol Hizmete Başladı Anitta Petrol Hizmete Başladı Anitta Petrol Hizmete Başladı

 
arbgzh-CNdaenfrdeelitjakonofaptrues

Panoramik Sanal Tur

360 Derece Sanal Tur (Virtual tour)

Etkinlik Arşivi

Go to top