Haberler

Çorum Anitta Farkıyla Yeniyılı Kutladı

anitta yilbasi yeniyıl 2010

Çorum ve çevre illerdeki en görkemli yılbaşı organizasyonu Anitta Otel'de gerçekleşti. Çorum yanında Samsun, Amasya, Tokat, Yozgat illerinden de programa katılan misafirler,

ünlü şarkıcı Yeliz Yeşilmen, Halime ve Grup Anitta'nın sahne aldığı görkemli gecede doyasıya eğlendiler.

Önceden rezervasyon yaptırarak salonu tamamen dolduran misafirler, Anitta Otel’in muhteşem salonunda gecenin geç saatlerine kadar doyasıya eğlendiler.

Saatler 24.00’ü göstermeden sahne alan Yeliz Yeşilmen, seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla davetlilere unutulmaz anlar yaşattı. Balo Salonu’ndaki yılbaşı şöleninde ayrıca Grup Anitta seçkin repertuarıyla konuklara keyifli saatler yaşattı. Yeşilmen’den önce ve gecenin ilerleyen saatlerinde sahne alan Halime ise coşkuyu doruğa çıkardı.

Uğur Group Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Barlık, 2010 pastasını ise Yeliz Yeşilmen’le birlikte keserek, pastadan ilk olarak eşi Hikmet Barlık’a kendi eliyle ikram etti.

 
arbgzh-CNdaenfrdeelitjakonofaptrues

Panoramik Sanal Tur

360 Derece Sanal Tur (Virtual tour)
çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta çorum otel anitta
Go to top