Haberler

Akbank Sizin İçin Buluşmaları - Çorum

Akbank Sizin İçin buluşmaları - Çorum

Akbank, dünyadaki ve Türkiye'deki ekonomik gelişmeleri müşterileriyle paylaşmak ve fikir alışverişinde bulunmak amacıyla düzenlediği "Akbank Sizin İçin Buluşmaları"nın 15.’sini Çorum'da gerçekleştirdi.
Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, Çorum ve çevre illerden çok sayıda sanayici, işadamı ve yöneticiyi ağırladığı buluşmaya, Genel Müdürlük ve ilgili birimlerden yöneticiler ile birlikte katıldı. Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil ve beraberindeki yetkililer daha sonra Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal'ı ziyaret ettiler.

Çorum'daki "Akbank Sizin İçin Buluşması"nda, Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil'e, Akbank Ticari ve KOBİ Bankacılığı'ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kaan Gür, Bireysel Bankacılık'tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge, Hazine'den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kerim Rota, Akbank Baş Ekonomisti Fatma Melek, AkLease Genel Müdürü Tuncer Mutlucan ve Samsun Bölge Müdürü Volkan Pencereci'den oluşan geniş bir ekip eşlik etti.

Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, toplantıda yaptığı konuşmada, Türkiye'nin, dünya ekonomisinde bulunduğu yerin çok üstünde bir potansiyele sahip olduğunu vurguladı. Binbaşgil, Türkiye'nin özellikle yüksek mali disiplin, düşük borçluluk oranları ve sağlam bankacılık sektörüyle diğer birçok gelişmiş ülkeden ayrıştığına dikkat çekti.

Akbank Sizin İçin buluşmaları - Çorum

 
arbgzh-CNdaenfrdeelitjakonofaptrues

Panoramik Sanal Tur

360 Derece Sanal Tur (Virtual tour)

Etkinlik Arşivi

Go to top