Haberler

Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma ve Yönetim

Hititsiad: Aile şirketlerinde kurumsallaşma semineri

Hititsiad tarafından düzenlenen "Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma ve Yönetim" konulu seminer Anitta Otel'de düzenlendi. Seminere konuşmacı olarak Boydak Holding CEO'su Memduh Boydak katıldı. Vali Nurullah Çakır'ın da katıldığı seminere iş adamlarından yoğun ilgi vardı.

Seminerde konuşan Memduh Boydak, Kurumsallaşma konusunda biz o süreci daha tam olarak bitirmiş değiliz yolun başındayız aslında alacağımız çok mesafeler, var yapacağımız çok işler var. Başarı grafiğimizin olduğunu düşünerek belki bu başarı grafiğine nasıl ulaştığımızı başarının sırrını başarıya ulaşan abilerimiz, büyüklerimizin başarılarını anlatacağız aslında bu başarının mimarı olarak konuşmuyorum ben yanlış anlaşılmasın başarının mimarları büyüklerimizdir.

Çorum'a 2 yıl önce bir kez daha gelmiştim sanayi konusunda yeterli bilgi alamamıştım ama bugün o fırsatı buldum organize sanayi bölgesini ziyaret ettik. Gerçekten ben çok heyecanlandım. Çorum daki bu gelişim, değişim yani gerçekten hızlı bir değişim söz konusu. Eskiden Çorum tarım ile anılırken şimdilerde sanayisi ile konuşulur oldu. Gerçekten bu muazzam bir gelişme hatta satır aralarında şunlarda söylendi.

İşsizlik diğer illere göre Çorum da çok az, Çorum takdire şayan bir il haline geliyor" diye konuştu. Anadolu daki heyecanın Çorum da daha fazla olduğunu söyleyen Boydak, şirketlerinin yıllık cirosunun 4 milyar lire, istihdamın ise 11 bin kişi olduğunu açıkladı. 2011 ve sonrası beklentilerinden bahseden Memduh Boydak, "Her şirketin istediği gibi bizimde gönlümüzde yatan bir dünya markası haline gelmek" diye konuştu. Vali Nurullah Çakır, Memduh Boydak a teşekkür etti. İstihdam konusundaki duyarlılığından bahseden Çakır, istihdama katkı sağlayan HİTİTSİAD a teşekkür etti. Seminer sonunda günün anısına Vali Nurullah Çakır tarafından Memduh Boydak a tablo hediye edildi.

 
arbgzh-CNdaenfrdeelitjakonofaptrues

Panoramik Sanal Tur

360 Derece Sanal Tur (Virtual tour)

Etkinlik Arşivi

Go to top