Anitta Otel adını M.Ö. 1500 ‘lü yıllarda yaşamış İkinci Hitit Kralı'ndan almıştır.

Çorum, Hitit Uygarlığı’ nın merkezi sayılmaktadır.

Anitta Otel Hitit Uygarlığı’ nın merkezi sayılan Çorum ilindedir. Adını M.Ö. 1500 ‘lü yıllarda yaşamış İkinci Hitit Kralı' ndan almıştır. Anitta Otel, Merzifon Hava Alanına 68 km., Ankara Esenboğa Havaalanına 250 Km., Samsun Çarşamba Havaalanınına 175 Km., Alacahöyük'e 60 Km., Hattuşa'ya 87 Km., Yazilikaya'ya 84 Km., Şapinuva'ya 56 Km., İncesu Kanyonu'na 61 Km. mesafededir.

Anitta Hotel, güler yüzlü, alanında tecrübeli, işini ilk günkü heyecanıyla yapan kadrosu, minimal, zevkli ve ferah alanlarıyla Çorum’da misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak, onlara keyifli ve rahatlatıcı olanaklar sunma amacıyla var olmuş bir işletmedir.

Çorum’un hem tarihle olan görünen bağı, hem doğal güzellikleri, hem de başarılı iş dünyası ile köprü kurmak isteyenlerin konaklama adresi olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Anitta Hotel, modern, kapsamlı, çağın gerekleri ile değişen teknolojiye uyumlu, müşteri odaklı bir sentezin sonucudur.

Anitta Hotel, Hitit Uygarlığının merkezi sayılan Çorum’un kalbinde siz değerli misafirlerine beş yıldız kalitesinde hizmet vermektedir. 216 oda ve 503 yatak kapasiteli otelimizde, ayrıca düğün, kongre, balo gibi etkinliklerinizi gerçekleştirebileceğiniz 2500 kişi kapasiteli dört adet toplantı salonumuz, iki adet balo salonumuz ve bir sinema salonumuz bulunmaktadır. SPA Merkezi, Kapalı Yüzme Havuzu, Fitness Salonu, Türk Hamamı, Fin Hamamı, Çorum şehrini yukarıdan izleyerek lezzetlerimizi tadabileceğiniz Restoranı ve Barı, Açık ve Kapalı Oto Parkıyla tüm ihtiyaçlarınıza ev sıcaklığında yanıt vermektedir. Türk Standartları Enstitüsü tarafından GÜVENLİ TURİZM SERTİFİKASI ile onurlandırılmış otelimiz yüzde yüz müşteri memnuniyetini prensip haline getirmiş bir işletmedir.

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.
Contact Information
Preferred Date and Time Selection

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.
Contact Information
Vehicle Information
Preferred Date and Time Selection